اخبار

افتتاح دو نمایشگاه

صبح امروز یکشنبه اول تیرماه ۱۳۹۳، دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی تهران:

– بیست دومین نمایشگاه بین المللی کاشی،سرامیک و چینی بهداشتی

و

– دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر

با حضور آل اسحاق؛رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، سرقینی؛معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت و همراهی قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

– در بیست دومین نمایشگاه بین المللی کاشی،سرامیک و چینی بهداشتی ۱۹۰ شرکت داخلی و ۴۵ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، اسپانیا، اکراین، بلغارستان، پرتغال، ترکیه، چین، جمهوری چک، روسیه، کره جنوبی و هلند در فضایی به مساحت ۳۱,۰۰۰ مترمربع اقدام به ارایه آخرین دستاوردهای خود در زمینه انواع کاشی،سرامیک،چینی بهداشتی،رنگ و لعاب و ماشین آلات و مواد اولیه مربوطه نموده اند.

– در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر نیز ۱۷۱ شرکت داخلی و ۲۰ شرکت از کشورهای آمریکا-اسپانیا-ایتالیا- ترکیه-چین-کره جنوبی و فنلاند در فضایی به مساحت ۱۵,۰۰۰ مترمربع دستاوردهای خود را به نمایش گذارده اند.

در این نمایشگاهها توانمندیهای صنعتگران و متخصصین ایرانی از چندین شرکت داخلی و نیز مشارکت کنندگان خارجی در زمینه های تخصصی مربوطه درمعرض دید متخصصین و علاقه مندان قرارگرفته است.

قابل ذکر است این دو نمایشگاه تا تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

 

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می گویید

دیدگاه خود را بیان کنید