اخبار

نمایشگاه تله کام

نمایشگاه تله کام افتتاح شد

در آخرین ساعات روز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تله کام ۲۰۱۲ با حضور سران مخابراتی کشورهای عضو اکو افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی- ایران تله کام ۲۰۱۲ با حضور تقی پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزاری مخابراتی کشورهای عضو اکو، سفرای خارجی، تولیدکنندگان و بازرگانان این بخش از صنعت و اصحاب رسانه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح گردید.

بنا بر این گزارش: در نمایشگاه تله کام امسال ۱۸۵ شرکت ایرانی و ۲۲ شرکت خارجی حضور دارند که مشارکت کنندگان، آخرین دستاوردها و فن آوری های نوین خود در زمینه های تولید انواع سیستمهای مخابراتی، تجهیزات و سرویسهای ارتباطات در بیش از ۶۰۰/۲۵متر مربع فضای نمایشگاهی را به نمایش گذاشته اند.

این گزارش حاکی است: اهم کشورهای مشارکت کننده در این نمایشگاه علاوه برکشورهای همسایه کشورهای آلمان،ایتالیا، لهستان، انگلیس ، چین و کره جنوبی می باشند.

گفتنی است: در آئین گشایش تله کام ۲۰۱۲ علاوه بر حضور مسئولین بلند پایه داخلی و خارجی دبیر کل سازمان همکاریهای اقتصادی اکو و تعدادی از وزرای کشورهای عضو اکو نیزحضور خواهند.

در این نمایشگاه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارخانجات تولیدی بخش های خصوصی و دولتی،تعدادی از دانشگاه‌های صنعتی کشور، سایت‌های خبری مرتبط و نشریات وابسته به صنایع مخابرات حضور فعال دارند .

همچنین چندین کارگاه و سمینار آموزشی و تخصصی مرتبط با صنایع مخابرات در حاشیه برپایی این نمایشگاه برگزار خواهد شد .

مراسم افتتاحیه عصر روز جاری برگزار و این نمایشگاه از فردا ۲۴ لغایت ۲۷ آبانماه از ساعت ۹ صبح لغایت ۴ بعدازظهر جهت بازدید علاقمندان ، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و متخصصان این بخش از صنعت فعال خواهد بود .

 

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می گویید

دیدگاه خود را بیان کنید